אודות יוקרה שבעור

בס”ד
בשכונת בית ישראל בירושלים נמצאת כריכיה אומנותית ותיק בשם “יוקרה שבעור” המובילה בתחום אומנות העור לספרים ויודאיקה, ומייצרת כריכות עור בסגנון עתיק וחדיש ממש בעבודת יד, והכל נעשה על ידי צוות מומחים ומיומן המייצרת ומעצבת כריכות עור אמיתי משובח שנבחר בקפידה לספרי קודש ולמוצרי יודאיקה, כל המלאכה נעשתה עבודת יד מעשה אומן.
חברת “יוקרה שבעור” מציעה לכם מבחר רב של מתנות ויודאיקה, ומחדשים כל העת את מבחר המוצרים והופכת כל חלום שלכם למציאות, במפעלנו משתמשים אך ורק בחומרי הגלם הטובים ואיכותיים, והמוצרים נעשים מעורות משובחים ויוקרתיים.
כל המוצרים שלנו מיוצרת ממבחר סוגי עורות. הן עור משובח והן בשילוב פרווה אמיתי וטסי זהב, תוך שימור הקו הנוסטלגי העתיק, ובנוסף גם מגוון עצום של ספרי קודש, כמו סידורים, מחזורים, ספרי תחינות, הגדות של פסח, תהלים, סליחות, חומשים, בתי מגילה. והמון מוצרי יודאיקה ועוד.
וכאשר אלפי מוצרים עוברים במפעלנו זוכה כל כריכה למגע יד אומנותי ממש, כל תהליך היצור מתבצע אך ורק במפעלנו, המוצרים של החברה הינם מותג בינלאומי ומשווקים בחניות הספרים בארץ ובעולם.
כמו-כן, ניתן לייצר כל ספר ומזכרות לאירועים מעור, במהדורה אישית – החל מפריט בודד ועד מספר רב של פריטים, וכן כל סוגי מתנות לכל אחד שתרצה ולהוקיר,
בין לקוחותינו של הכריכייה נמנים, מוסדות, וארגונים, ולקוחות פרטיים, אנו שמחים לשווק את מוצרינו הייחודים ביותר, ולהציע בפניכם קטלוג עשיר במבחר דגמים ובצבעים שונים, וברמת גימור איכותית, לכל המתנות, לחתן, לכלה.

 

כל המוצרים שלנו הם 100% עבודת יד