אודות יוקרה שבעור

בשכונת בית ישראל בירושלים נמצאת כריכיה ותיקה "יוקרה שבעור" המובילה בתחום אומנות העור ביודאיקה, ובייצור כריכות עור בסגנון עתיק וחדיש, והכל נעשה על ידי צוות מומחים ומיומן המייצרת ומעצבת כריכות עור משובח לספרי קודש ולמוצרי יודיאקה, כל המלאכה נעשתה עבודת יד מעשה אומן.

חברת יוקרה שבעור מציעה מבחר רב של מתנות וידאיקה המיוצרים מסוגים שונים של עורות בשילוב פרווה אמיתי וטסי זהב, תוך שימור הקו הנוסטלגי העתיק, ובנוסף גם מגוון עצום של ספרי קודש, כמו  סידורים, מחזורים, ספרי תחינות, הגדות של פסח, תהלים, סליחות, חומשים, בתי מגילה ועוד

וכאשר אלפי מוצרים עוברים במפעלנו זוכה כל כריכה למגע יד אומנותי ממש, כל תהליך היצור מתבצע אך ורק במפעלנו, המוצרים של החברה הינם מותג בינלאומי ומשווקים בחניות הספרים בארץ ובעולם.

כמו-כן, ניתן לייצר כל ספר ומזכרות לאירועים מעור, במהדורה אישית – החל מפריט בודד ועד מספר רב של פריטים, וכן כל סוגי מתנות לכל אחד שתרצה ולהוקיר.

במפעל משתמשים בחומרי הגלם הטובים ואוכתיים, והמוצרים נעשים מעורות משובחים ויוקרתיים.

בין לקוחותינו של הכריכיה נמנים, מוסדות, וארגונים, ולקוחות פרטיים, אנו שמחים לשווק את מוצרינו הייחודים ביותר, ולהציע בפניכם קטלוג עשיר במבחר דגמים ובצבעים שונים, וברמת גימור איכותית, לכל המתנות, לחתן, לכלה.

כל המוצרים שלנו הם 100% עבודת יד